Haber

İmamoğlu’nun CHP’lileri şok edecek iddiası! Planı ortaya çıktı: Seçimi kaybederse…

31 Mart yerel seçimlerine 2 aydan az bir süre kaldı. CHP’nin İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde öne sürdüğü adaylar, parti yönetimi ile seçmen arasında tartışmalara neden oldu.

CHP’yi karıştıracak İmamoğlu Savi: PARTİ KURACAK

CHP’de aday krizi devam ederken, CHP’ye yakınlığıyla bilinen Enver Aysever, yaşananlarla ilgili dikkat çekici bir iddiada bulundu. Aysever, İmamoğlu’nun adaylık için önerdiği isimlerin yeni partinin hazırlanmasına yönelik olduğunu belirtti.

YouTube hesabından açıklama yapan Aysever, şu ifadeleri kullandı;

Size somut bir şey söyleyeyim. Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde istediği sonucu alamazsa ve kongreyi kaybederse kendi partisini kuracak. Dolayısıyla ilçe adaylarını İstanbul’a atamasının temel nedeni budur.

PARTİ HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

Bir sorun olduğunda ilçelerde ve Türkiye genelinde hepsi istifa edip Ekrem İmamoğlu’nun partisine katılacak. Bu hazırlıklar bunun için. Ekrem İmamoğlu parti kurma hazırlıklarını tamamladı.

CHP’Yİ SEVMİYOR

Bugün çok değerli bir siyasetçiyle konuştum. Aynen senin söylediğini söylüyorum; Ekrem İmamoğlu CHP’li değil, ANAP’lı. CHP’yi büyük ölçüde sevmiyor. Dolayısıyla Ekrem İmamoğlu CHP hattında değil ANAP hattında bir partiye hazırlanıyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu