Haber

Muğlaspor Futbol Akademisi’ne yeni kaleci antrenörü

Antrenör Sinan Karaca, Muğlaspor Futbol Akademisi Kaleci Bölüm Başkanlığı ve Futbol Okulları Koordinatörlüğüne atandı. Sinan Karaca ayrıca U18, U17, U16 ve U15 takımlarının kaleci antrenörlüğünü yapacak.

Altyapı Şube Müdürü Ahmet Niyazi Çağlar, güçlü bir futbol altyapısına sahip olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ve bu dönem altyapının her kademesinde tezgâhtar olacaklarını belirtti.

Ahmet Niyazi Çağlar yaptığı açıklamada; “Sinan Karaca, genç yeteneklerimizi en uygun formda geliştirip doğru seviyeye getirme misyonumuza büyük katkı sağlayacaktır. Amacımız, altyapıda yetişen kaleci adaylarımıza en üst düzeyde hizmet vererek onlara destek olmaktır. Antrenman imkanları hem sportif hem de karakter gelişimi açısından Sinan Karaca Hedefe giden yolda vizyoner yaklaşımıyla öne çıkan bir isim.Altyapı kadromuzun kaleci eğitimine pahalı katkılarını dört gözle bekliyoruz. yeni dönemde genç yeteneklerimizi nasıl bir üst seviyeye taşıyacağını ve futbol okulumuzun koordinatörlüğünü de üstlenecek.Sinan’a hoşgeldiniz diyoruz, kendisine iyi bir dönem diliyoruz.” söz konusu. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu